İstanbul Antikacı olarak Antika Eşya Alımında En İyi Fiyatı Veriyoruz

Antikaların yalnızca estetik değerleriyle değil, tarihsel önemleri ile de ilgilenildiği İstanbul Antikacı'da çok eski yıllarda ülkenin tarihini yansıtan antikaları topluyoruz.

İstanbul Antikacı KİMDİR?

25 YILDIR GÜVENİN ADRESİ

Antikaların yalnızca estetik değerleriyle değil, tarihsel önemleri ile de ilgilenildiği İstanbul Antikacı'da çok eski yıllarda ülkenin tarihini yansıtan antikaları topluyoruz.

İstanbul Antikacı olarak 25 yılı aşkın bilgi birikim ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Satmak istediğiniz antikaları ücretsiz keşif ile gelip görüyor ve değer biçiyoruz. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile en iyi fiyatları bizden alabileceğinize emin olabilirsiniz.

Verdiğimiz fiyat teklifinden memnun kalırsanız ödemenizi peşin yapıyor ve satmak istediğiniz antikaları adresinizden alıyoruz.

Her eşyanın ayrı bir tanıklık geçirdiği antikacılarİstanbul’un belli noktalarında yoğunluk kazanıyor.  Bölgenin en önemli antika mağazalarından, tarihî yarımadanın saklı değerlerinden İstanbul Antikacı, 1995 yılından bu yana hizmet veriyor.

Özellikle antika eşya alımında son derece özenli işler çıkartan antikacı, eski eşya satmak isteyenler için her zaman öncelikli mağazalardan birisidir.

Antika mücevher, tarihi ve osmanlı kitapları, antika mobilya, gümüş, tablo, plak ve daha fazlası gibi antika eşyalarınızı satabilirsiniz. Ayrıca antika halı, kilim, gramafon gibi diğer pek çok tür dahil olmak üzere farklı türde ürünler de satın alıyoruz. Antika eserlerinizi İstanbul genelinde adresinize gelerek inceliyoruz.

Yılların verdiği bilgi birikim ve tecrübe ile size en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. Eğer fiyat teklifini kabul ederseniz antikanızı adresinizden peşin ödeme yapmak sureti ile satın alıyoruz

Estetik, maddi değeri olan tarihi eser ürünlerin alımı ve antika eşya eserleri için en iyi fiyat verilmesi için bizi aramadan karar vermeyin.